• Čeština
Prodáváme levně, radíme profesionálně!

WeeW – Objednání zboží a obchodní podmínkyZboží můžete objednat:

Dodání zboží:

po celé CR zdarma

Platební podmínky:

bankovním převodem (po závazné objednávce vystavujeme zálohovou fakturu na celou částku) nebo

v hotovosti při odběru (po závazné objednávce vystavujeme zálohovou fakturu ve výši cca 10% z ceny objednaného výrobku, rozdíl zákazník doplatí v hotovosti při jeho přívozu)

Všeobecné obchodní podmínky

Všeobecné podmínky pro nakupování prostřednictvím internetového obchodu www.weew.cz se řídí obchodním zákoníkem č.513/1991 Sb. ve znění pozdějších předpisů a dále se řídí níže uvedenými podmínkami. Tyto podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (provozovatel, prodejce) a kupujícího (zákazník).

Práva a povinnosti prodávajícího

Prodávající má povinnost vyřídit závaznou objednávku, odeslat objednané zboží a dodat na adresu kupujícího v nejbližším dnu rozvozu od objednání, pokud je zboží skladem. V opačném případě informovat kupujícího o délce dodací lhůty. Při převzetí zboží v provozovně prodávajícího při osobním odběru, obdrží kupující ke zboží daňový doklad.

Veškeré osobní údaje poskytnuté při registraci jsou důvěrné, registrace není podmínkou uskutečnění obchodu.

Prodávající si vyhrazuje právo změnit Obchodní podmínky prodávajícího.

Prodávající má právo odmítnout objednávku, pokud kupující opakovaně neplní svůj závazek odebrat zboží a zaplatit kupní cenu.

Prodávající má právo od závazné objednávky odstoupit, stane-li se plnění nemožným, nebo nedohodne-li se s kupujícím na novém plnění. V případě, že kupující zaplatil objednané zboží předem a odstoupí-li od smlouvy z výše uvedeného důvodu, vrátí prodávající kupujícímu celou částku nejpozději do 3 dnů od doručení písemného odstoupení od smlouvy.

 

Práva a povinnosti kupujícího

Kupující je povinen uvést celé jméno, správnou a úplnou poštovní adresu, na kterou má být objednané zboží dodáno a telefonní číslo, které je důležité pro závoz zboží.

Kupující je povinen odebrat objednané zboží a zaplatit celkovou cenu. S konečnou cenou je zákazník srozuměn při vyplňování objednávky ještě před jejím závazným potvrzením.

Kupující má právo stornovat odeslanou objednávku nebo vrátit nepoškozené a nepoužité zboží obratem (ihned).

Kupující má právo na vymazání svých osobních údajů z databáze, požádá-li o to písemnou formou. Prodávající se tímto zavazuje nejpozději do 3 dnů od doručení písemné žádosti veškeré údaje o kupujícím z databáze vymazat.

Všeobecné obchodní podmínky

Internetový obchod si váží Vaší důvěry a zavazuje se, že bude chránit Vaše data, která musela být uvedena při realizaci objednávky. Vaše data nebudou v žádném případě poskytnuta třetí osobě. Vaše data mohou být využita pouze provozovatelem internetového obchodu a to pouze pro účely provedení nezbytných účetních operací a přímé komunikaci s Vámi.