• Čeština
Prodáváme levně, radíme profesionálně!


Plastová žumpa Titanium, jednokomorová 3 m3

 • velmi nízká hmotnost ve srovnání s betonem nebo ocelí
 • mechanická pevnost na úrovni vysoce kvalitní betonové nádrže
 • velmi dlouhá životnost
 • absolutní těsnost
 • žádná koroze
 • snadná a levná montáž
 • průlez o průměru 600 mm podle norem EN
Cena:

41 147,26  (34 006,00  bez DPH)


Jednokomorová žumpa TITANIUM

Podzemní jednokomorová nádrž je určená k ukládání odpadních vod nebo dešťové vody v rodinných domech. Vzhledem k malé kapacitě 3000 l jsou jejími hlavními odběrateli zákazníci, kteří chtějí instalovat septik na rekreační pozemek nebo jako dočasnou nádrž na staveništi. Jako nádrž na dešťovou vodu funguje dobře pro malé objekty a pokud není poptávka po dešťové vodě příliš vysoká. Tento model je velmi často instalován v zahrádkářských osadách.

Podmínky montáže

Nádrž je určena k instalaci na suchém a mokrém podkladu za předpokladu, že podzemní voda dosáhne maximálně poloviny nádrže. Je možné zakrýt až 1 m bez odlehčující desky v zelené ploše. Náhodné najetí vozidlem 3,5 t neohrožuje bezpečnost, ale podle pokynů a podmínek použití není možná instalace nádrže ve standardní verzi tak, aby se po ní pravidelně přejíždělo.

Standardní vybavení

Nádrž je standardně vybavena:

1. průlezem vyrobeným z GRP v barvě nádrže s délkou 500 mm, což umožňuje zakrytí nádrže vrstvou zeminy do 600 mm (500 + 150 mm sedlo průlezu na nádrži),
2. spojením s gumovým těsněním pro potrubí o průměru 110 nebo 160 mm,
3. pevným poklopem průlezu z umělé hmoty.

zbiornik-titanium

Co si vybrat?

Pamatujte si! Pouze utěsněná nádrž chrání povrchové vody před znečištěním a současně zaručuje spravedlivé náklady na použití ve vlhké zemi, protože nesbírá vodu ze země. Stojí za to si dobře vybrat, protože ne všechny plastové nádrže vyrobené konkurenčními společnostmi jsou kontrolovány na těsnost a kvalita jejich výroby se často liší od toho, co uvádějí v reklamě. Nákup takové nádrže se neliší od nákupu betonového septiku, který – ačkoliv to výrobci tvrdí – není nikdy 100% těsný a na jedné straně ohrožuje přírodní prostředí a na druhé při vysokých hladinách podzemní vody způsobuje častější vyprazdňování a vyšší náklady na použití. Jsme v oboru více než 20 let a zatím jsme se nesetkali s druhou společností, která ve skutečnosti provádí test těsnosti každého kusu. Sázejte na vysoce kvalitní a jedinečnou technologii, která jde ruku v ruce s velmi atraktivní cenou.

Technické poradenství

Plánujete použít naši nádrž? Konzultujte účel zamýšleného použití – zejména typ a teplotu uloženého média a podmínky instalace. Při výrobě našich nádrží máme možnost použít různé typy pryskyřic, včetně chemicky odolných, se zvýšenou odolností vůči vysokým teplotám nebo s atestem pro styk s potravinami. V tomto případě vyhodnocujeme výrobu nádrže pro konkrétní instalaci a na požadovaných materiálech. Flexibilita naší produkce je něco, co nás odlišuje.

technical_support

Další informace

Hmotnost145 kg
Rozměry207 × 160 × 175 cm

Hodnocení zákazníků

5 hvězdiček 0
4 hvězdičky 0
3 hvězdičky 0
2 hvězdičky 0
1 hvězda 0

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první a přidejte recenze “Plastová žumpa Titanium, jednokomorová 3 m3”

Zeptejte se na produkt


  Nejnovější zprávy

  Zaměřujeme se na kvalitu

  Nádrže Titanium jsou vysoce kvalitní a inovační technologie za dostupnou cenu

  Materiály používané pro výrobu nádrží

  Nádrže vyrobené z GRP mají nejlepší poměr pevnosti k hmotnosti.

  Bioprostředky pro čističky – jak fungují ?

  Při rozhodování o instalaci domácí ČOV je nesmírně důležité znát zásady jejího řádného fungování. […]