• Čeština
Prodáváme levně, radíme profesionálně!

Zesílená jímka na dešťovou vodu Titanium, se dnem PRO 6,4 m3

 • zesílená konstrukce
 • nádrž lze namontovat pod silnici
 • velmi nízká hmotnost ve srovnání s betonem nebo ocelí
 • mechanická pevnost na úrovni vysoce kvalitní betonové nádrže
 • velmi dlouhá životnost
 • absolutní těsnost
 • žádná koroze
 • snadná a levná montáž
 • průlez o průměru 600 mm podle norem EN
Cena:

112 785,31  (93 211,00  bez DPH)


Zesílená jímka na dešťovou vodu Titanium, se dnem PRO 6400l

Podzemní plastové jímky série TITANIUM PRO jsou ideálním celoročním řešením pro přechovávání dešťové vody. Díky nové technologii jsou tyto jímky lehké, jednoduché na montáž a odolné. Dobrá konstrukce plastových jímek zajišťuje rovněž úplnou neprodyšnost. Naše jímky na dešťovou vodu vyrábíme o obsahu od 2,4 – 16,4 m3 v rozmezích po 1 m3. Abyste si správně vybrali objem jímky, je nutné se seznámit s tabulkou srážek umístěnou níže.
Podmínky montáže

Nádrž je určena k instalaci v suché a podmáčené půdě. Je možné zakrytí do 2 m bez odlehčovací desky, v zelené ploše. Nádrž je možno namontovat pod silnici, najetí vozidlem s nosností 3,5 t neohrožuje bezpečnost. Pro vozidla nad 3,5 t je třeba zajistit odlehčovací desku.

Standardní vybavení
Nádrž je standardně vybavena:

1. průlezem vyrobeným z GRP v barvě nádrže s délkou 500 mm, což umožňuje zakrytí nádrže vrstvou zeminy do 600 mm (500 + 150 mm sedlo průlezu na nádrži),
2. spojením s gumovým těsněním pro potrubí o průměru 110 nebo 160 mm
3. pevným poklopem průlezu z umělé hmoty.
4. vybavené průtokem 110 nebo 160
5. vtokem proti rozbouření

Využití dešťové vody v domácnosti na jednoho člověka

Pitná voda musí být používána k:

 • vaření
 • koupeli
 • umývání rukou
 • umývání nádobí

Pitnou vodu můžeme nahradit dešťovou z jímky na:

 • praní
 • splachování toalety
 • zalévání
 • k úklidu
Plastová jímka na dešťovou vodu Titanium 3 m3

Pitná voda může být nahrazena dešťovou vodou z jímky až o 50 %.

Zavodňování zahrady

Dešťová voda obsahuje pouze malé množství soli, neobsahuje chlór, proto se výborně hodí k zalévání zahrady. Dešťová voda bývá dokonce nenahraditelná při pěstování některých rostlin, jako jsou např. kanadské borůvky. Kromě toho je zdarma a stejně tak je jednoduše použitelná jako pitná voda.

Úklid

Dešťová voda díky tomu, že neobsahuje vodní kámen, velmi dobře rozpouští chemické prostředky používané k udržování čistoty obydlí. K mytí podlah používáme velké množství vody, kterou se vyplatí nahradit dešťovou vodou z jímky.

Praní

Na praní a úklid je dnes v celé Evropě rozšířené používání dešťové vody, která je měkká. Čím dál více lidí bere při rozhodnutí o stavbě domu zřetel na samostatné rozvody s kohoutky na dešťovku. Díky tomu může být její využívání stejně jednoduché jako použití normální vody a úspor je tak dosahováno jednodušeji. Jsou také případy, ve kterých se tekoucí voda na praní příliš nehodí kvůli vysokému obsahu vodního kamene, železa nebo manganu, a právě tehdy je dešťová voda nejlepším řešením.

Splachování toalety

V současné době již není nutné nikoho přesvědčovat, že používání pitné vody na toaletě představuje největší možné plýtvání. Nic se pro tento účel nehodí lépe než dešťová voda. Je si nutné uvědomovat, že zásoby pitné vody se neustále tenčí, v 21. století tento problém nelze přehlížet a v tak základní oblasti jako je toaleta je přímo nutné používat dešťovou vodu.

zbiornik-titanium

Co si vybrat?

Pamatujte si! Pouze utěsněná nádrž chrání povrchové vody před znečištěním a současně zaručuje spravedlivé náklady na použití ve vlhké zemi, protože nesbírá vodu ze země. Stojí za to si dobře vybrat, protože ne všechny plastové nádrže vyrobené konkurenčními společnostmi jsou kontrolovány na těsnost a kvalita jejich výroby se často liší od toho, co uvádějí v reklamě. Nákup takové nádrže se neliší od nákupu betonového septiku, který – ačkoliv to výrobci tvrdí – není nikdy 100% těsný a na jedné straně ohrožuje přírodní prostředí a na druhé při vysokých hladinách podzemní vody způsobuje častější vyprazdňování a vyšší náklady na použití. Jsme v oboru více než 20 let a zatím jsme se nesetkali s druhou společností, která ve skutečnosti provádí test těsnosti každého kusu. Sázejte na vysoce kvalitní a jedinečnou technologii, která jde ruku v ruce s velmi atraktivní cenou.

Technické poradenství

Plánujete použít naši nádrž? Konzultujte účel zamýšleného použití – zejména typ a teplotu uloženého média a podmínky instalace. Při výrobě našich nádrží máme možnost použít různé typy pryskyřic, včetně chemicky odolných, se zvýšenou odolností vůči vysokým teplotám nebo s atestem pro styk s potravinami. V tomto případě vyhodnocujeme výrobu nádrže pro konkrétní instalaci a na požadovaných materiálech. Flexibilita naší produkce je něco, co nás odlišuje.

technical_support

Další informace

Hmotnost357 kg
Rozměry364 × 160 × 175 cm

Hodnocení zákazníků

5 hvězdiček 0
4 hvězdičky 0
3 hvězdičky 0
2 hvězdičky 0
1 hvězda 0

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první a přidejte recenze “Zesílená jímka na dešťovou vodu Titanium, se dnem PRO 6,4 m3”

Zeptejte se na produkt


  Nejnovější zprávy

  Zaměřujeme se na kvalitu

  Nádrže Titanium jsou vysoce kvalitní a inovační technologie za dostupnou cenu

  Materiály používané pro výrobu nádrží

  Nádrže vyrobené z GRP mají nejlepší poměr pevnosti k hmotnosti.

  Bioprostředky pro čističky – jak fungují ?

  Při rozhodování o instalaci domácí ČOV je nesmírně důležité znát zásady jejího řádného fungování. […]