• Čeština
Prodáváme levně, radíme profesionálně!


Zesílená žumpa Titanium, jednokomorová se dnem PRO 9,4 m3

 • zesílená konstrukce
 • nádrž lze namontovat pod silnici
 • velmi nízká hmotnost ve srovnání s betonem nebo ocelí
 • mechanická pevnost na úrovni vysoce kvalitní betonové nádrže
 • velmi dlouhá životnost
 • absolutní těsnost
 • žádná koroze
 • snadná a levná montáž
 • průlez o průměru 600 mm podle norem EN
Cena:

150 977,75  (124 775,00  bez DPH)


Zesílená žumpa Titanium, jednokomorová se dnem PRO

Zesílená žumpa jednokomorová se dnem PRO s objemem 9400 l je určená k ukládání odpadních vod v rodinných domech. Jako nádrž pro septik se bude skvěle hodit pro 4-5 osoby.

Pro volbu objemu nádrže k ukládání odpadních vod je třeba také zohlednit objem fekálního vozu dostupného v okolí, který bude vyprazdňovat tuto nádrž. Pamatujte si, že nejčastěji platíte jednu sazbu za příjezd fekálního vozu bez ohledu na skutečnost, kolik odpadních vod odebere. Nejrozumnější řešení je zvolit si objem nádrže na septik o 1 m3 větší, než je objem fekálního vozu, tak budete mít jistotu, že efektivním způsobem využijete jeho návštěvu. Investice do nádrže s větším objemem se při efektivním využití objemu fekálního vozu a stoupajících sazbách za odvoz odpadních vod rychle vrátí.

Podmínky montáže

Nádrž je určena k instalaci v suché a podmáčené půdě. Je možné zakrytí do 2 m bez odlehčovací desky, v zelené ploše. Nádrž je možno namontovat pod silnici, najetí vozidlem s nosností 3,5 t neohrožuje bezpečnost. Pro vozidla nad 3,5 t je třeba zajistit odlehčovací desku.

Standardní vybavení

Nádrž je standardně vybavena:

1. průlezem vyrobeným z GRP v barvě nádrže s délkou 500 mm, což umožňuje zakrytí nádrže vrstvou zeminy do 600 mm (500 + 150 mm sedlo průlezu na nádrži),
2. spojením s gumovým těsněním pro potrubí o průměru 110 nebo 160 mm,
3. pevným poklopem průlezu z umělé hmoty.

zbiornik-titanium

Co si vybrat?

Pamatujte si! Pouze utěsněná nádrž chrání povrchové vody před znečištěním a současně zaručuje spravedlivé náklady na použití ve vlhké zemi, protože nesbírá vodu ze země. Stojí za to si dobře vybrat, protože ne všechny plastové nádrže vyrobené konkurenčními společnostmi jsou kontrolovány na těsnost a kvalita jejich výroby se často liší od toho, co uvádějí v reklamě. Nákup takové nádrže se neliší od nákupu betonového septiku, který – ačkoliv to výrobci tvrdí – není nikdy 100% těsný a na jedné straně ohrožuje přírodní prostředí a na druhé při vysokých hladinách podzemní vody způsobuje častější vyprazdňování a vyšší náklady na použití. Jsme v oboru více než 20 let a zatím jsme se nesetkali s druhou společností, která ve skutečnosti provádí test těsnosti každého kusu. Sázejte na vysoce kvalitní a jedinečnou technologii, která jde ruku v ruce s velmi atraktivní cenou.

Technické poradenství

Plánujete použít naši nádrž? Konzultujte účel zamýšleného použití – zejména typ a teplotu uloženého média a podmínky instalace. Při výrobě našich nádrží máme možnost použít různé typy pryskyřic, včetně chemicky odolných, se zvýšenou odolností vůči vysokým teplotám nebo s atestem pro styk s potravinami. V tomto případě vyhodnocujeme výrobu nádrže pro konkrétní instalaci a na požadovaných materiálech. Flexibilita naší produkce je něco, co nás odlišuje.

technical_support

Další informace

Hmotnost483 kg
Rozměry516 × 160 × 175 cm

Hodnocení zákazníků

5 hvězdiček 0
4 hvězdičky 0
3 hvězdičky 0
2 hvězdičky 0
1 hvězda 0

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první a přidejte recenze “Zesílená žumpa Titanium, jednokomorová se dnem PRO 9,4 m3”

Zeptejte se na produkt


  Nejnovější zprávy

  Zaměřujeme se na kvalitu

  Nádrže Titanium jsou vysoce kvalitní a inovační technologie za dostupnou cenu

  Materiály používané pro výrobu nádrží

  Nádrže vyrobené z GRP mají nejlepší poměr pevnosti k hmotnosti.

  Bioprostředky pro čističky – jak fungují ?

  Při rozhodování o instalaci domácí ČOV je nesmírně důležité znát zásady jejího řádného fungování. […]