• Čeština
Prodáváme levně, radíme profesionálně!

Zaměřujeme se na kvalitu2019-09-24 WEEW

Nádrže Titanium jsou vysoce kvalitní a inovační technologie za dostupnou cenu

Nádrže Titanium jsou vysoce kvalitní a inovační technologie za dostupnou cenu

Tato podstránka byla vytvořena s cílem upozornit naše zákazníky na obrovský nepoměr v kvalitě a trvanlivosti nádrží, nabízených na trhu konkurenčními výrobci, a technologií, kterou používají, ve srovnání s nádržemi E4C. Za tímto účelem jsme vytvořili grafický nástroj, který přístupným způsobem porovnává nejdůležitější vlastnosti našich nádrží a konkurenčních nádrží a odhaluje jejich nízkou kvalitu a zastaralou technologii. Níže uvedená prezentace je jediným spolehlivým zdrojem informací tohoto druhu, který vám umožní se rozumně rozhodnout o koupi nádrže z umělé hmoty. Nedávno bylo založeno mnoho malých společností, které oceňují nejvyšší kvalitu svých produktů, ale které však na svých webových stránkách neuvádějí žádné fotografie potvrzující tuto kvalitu nebo dokonce prezentující úplný vzhled svých produktů. Je pravda, že tyto společnosti se často schovávají za schválení svého výrobku a dlouhou záruku, ale mějte na paměti, že jejich marketing bohužel jen zřídka odráží skutečnou kvalitu produktu. Je zřejmé, že každá společnost je schopna vyrobit jeden „referenční“ kus produktu speciálně pro účely certifikace. Proto vám předkládáme srovnávací fotografie, abyste si mohli uvědomit, že rozdíl v ceně není jediným problémem, kterému byste měli věnovat pozornost při nákupu nádrže, jež má být zcela bezpečná, pevná a bude vám sloužit celá léta. Pokud hledáte dobrou nádrž, před nákupem:

  • navštivte výrobce,
  • zkontrolujte, zda kvalita uvedená na fotografiích odpovídá skutečnosti,
  • osahejte si produkt – ve velkém množství případů zjistíte, že stěna podzemní nádrže, která bude muset čelit nejméně několika tunám půdy, pracuje např. již pod tlakem vaší ruky – odvážně otestujte deformaci nejen klepnutím prstu. ????

Toto jsou skutečnosti, které si můžete sami potvrdit. Tyto typy společností a jejich produkty mimo jiné někdy znehodnocují názor na plastové nádrže. My jsme však výrobcem, který může s jistotou říci, že pevnost plastové nádrže je vyšší než pevnost betonové. Samozřejmě za předpokladu, že bude použita správná technologie, kvalitní materiály a typ nádrže bude přizpůsoben podmínkám půdy – jak je tomu u nás. Proto před nákupem vždy požádejte o konzultaci, aby nabízený produkt co nejlépe odpovídal vašim individuálním potřebám. Jako jediná společnost nabízíme širokou škálu nádrží vyráběných v různých stupních pevnosti, včetně nádrží pro montáž pod průjezdem, parkovištěm nebo hluboko pod povrchem a ve velmi obtížných podmínkách, např. při výskytu podzemních vod.

Rozdíly ve standardech provedení mohou být výrazné

Polyesterový laminát vyztužený skelným vláknem je prakticky vždy stejný materiál (pryskyřice a vyztužení skelnými vlákny). Rozdíl ve standardech zpracování však působí, že existuje rozdíl v kvalitě konkurenčních produktů.

Ukázka našeho produktu

Ukázkové fotografie zobrazující produkt, který je na webu výrobce viditelný jako 3D grafika nebo fotografie po retušování.

Naše standardní provedení průlezů zajišťuje vysokou tuhost obvodu a bezpečnost při používání

Obrázky zobrazující průlezy slabé kvality, které se mohou po montáži deformovat a zabraňují uzavření víka. Fotografie také ukazuje standardní tloušťku stěny produktů našich konkurentů

Film, na jehož příkladu uvidíte, jak tvrdý materiál je dobře vyrobený laminát GRP

Příklad špatné kvality příruby lepící dvě poloviny nádrže. Je třeba poznamenat, že její tloušťka by měla odrážet trojnásobek tloušťky stěny nádrže (stěna spodní poloviny, stěna horní poloviny a vrstva lepidla)

Snadná instalace a provedení posypu, písek snadno obklopuje nádrž, která nemá vyčnívající příruby. Dobře provedený posyp z písku způsobí, že se nádrž spojuje s bezprostředním okolím, což dále zvyšuje její pevnost

Nádrž se záhybem, který komplikuje posyp pískem a vytváří prázdné prostory poblíž stěny nádrže. Kromě toho může příliš tenká příruba poškodit nádrž, protože půda nad přírubou se nebude moci kolem nádrže volně uložit. Pamatujte, že půda po vykopávkách pracuje a urovnává se ještě další rok!

Vaše zahrada může vypadat takto:

Vyberte si vědomě – jde o prostředí, ve kterém žijete, a o bezpečnost vašich blízkých